Ana sayfa Futbol Yazıları Erol Bulut Neden Fenerbahçe’ye Geldi? Cocu Neden Gitti?

Erol Bulut Neden Fenerbahçe’ye Geldi? Cocu Neden Gitti?

593
0

Fenerbahçe teknik direktör Erol Bulut ile “yolun yarısı” denilebilecek bir noktada yollarını ayırdı. Erol Bulut Fenerbahçe’ye veda etti. Arkasında bir soru bırakarak “Erol Bulut neden Fenerbahçe’ye geldi?”

Türk futbolunda sezon devam ederken bir teknik direktörün görevine son verilmesi veya bazen daha iyi bir dille “karşılıklı olarak sözleşmesi feshedildi” açıklamasının yapılmasına şaşırılacak bir taraf yok. Ancak Erol Bulut hakkında bir soru sorulması gerekiyorsa bunun Erol Bulut neden ayrıldı değil, Erol Bulut neden Fenerbahçe’ye geldi sorusuna yanıt bulunması gerekiyor.

Erol Bulut Neden

Erol Bulut Neden Fenerbahçe’ye Geldi?

Tabii ki buna cevap verecek olanlar bizler değil Erol Bulut’u takımın başına getiren yönetim olmalı. Erol Bulut neden Fenerbahçe’ye geldi sorusu gerçek anlamda samimi bir dille ve hatta biraz da ikna edici bir şekilde dile getirilir ve Fenerbahçe camiasına bu konu açıklanırsa, Fenerbahçe taraftarı da sezona ait umutlarını yine kumlar altına gömmez ve koşulsuz karşılıksız destek verdiği Ali Koç başkanlığındaki Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimine ne yaparsa yapsın “sessiz” bir şekilde beklemeye devam eder.

Ya Cocu Neden Gitti?

Türkiye’nin tarihinde tartışılamayacak simgelerinden biri olan bu kulübün, iyi niyetine ve ekonomik stratejisi ile fedakarlıklarına hiçbir sözün söylenemeyeceği Başkan Ali Koç ve Fenerbahçe yönetimine verilen desteğin de çok değerli olduğunu, taraftarın zaman zaman sinirlerine hakim olamayınca takımlarına zarar vermemek içim dişlerini sıktığı bir ortamda, Erol Bulut neden Fenerbahçe’ye geldi? sorusunun cevap şıklarında Cocu neden gitti? sorusunun yanıtı da verilmiş olabilir.

Önceki makaleAnother Celebrity Is Launching a Celebrity Beauty Brand
Sonraki makaleCelebrities’ Mini-Me Fashion Trend Wins Mags Approval

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here